کلبه BOB چیست ؟!

مقدمه :
کلبه BOB چیست ؟! در بازی، ابتدا باید با ساختن یک جامعه (قبیله خود) شروع کنید، سپس نیروها را آموزش دهید و به بازیکنان دیگر حمله کنید تا به طلا، اکسیر و اکسیر تاریک برسید. سپس از این آیتم ها برای بازسازی دفاع، آموزش و ارتقای نیروها و ساختن جادوها استفاده می کنید. همچنین نوعی کمپین تک نفره وجود دارد که در آن شما می توانید به یک سری از دهکده های اجنه حمله کنید تا طلا و اکسیر بدست آورید. منابع اصلی که از حمله به سایر قبیله ها به دست می آورید طلا، اکسیر و دارک اکسیر هستند. طلا برای ارتقاء ساختمان های جامعه شما استفاده می شود. از اکسیر و دارک اکسیر برای آموزش نیروها استفاده می شود. از اکسیر در پادگان و دارک اکسیر در پادگان تاریک استفاده می شود. هر نوع پادگان انواع مختلفی از نیروها را آموزش می دهد. در ادامه ما راجع به کنترل B.O.B ، روش ارتقاء و …. درج کرده ایم . با ما همراه باشید .

 

کلبه BOB چیست ؟!

کلبه BOB چیست ؟!

کنترل B.O.B :
” مرکز کنترل آخرین اختراع Master Builder! پس از ارتقاء کامل ، B.O.B به سازنده دیگری در Home Village تبدیل می شود ! ”
کنترل B.O.B ساختمانی است که در Builder Hall سطح 9 آنلاک شده است. کنترل B.O.B در ابتدا هیچ کاری انجام نمی دهد و تنها به عنوان یک عامل حواس پرتی دفاعی عمل می کند. با این حال، پس از ارتقاء به سطح 5، کلبه B.O.B را قادر می سازد تا در دهکده خانگی ساخته شود و به B.O.B اجازه می دهد در آنجا کار کند.
ارتقاء B.O.B Control به زمان یا منابع نیاز ندارد، اما در عوض، یک پیش نیاز مشخص باید تکمیل شود (و Master Builder یا O.T.T.O نیز باید برای ارتقاء ساختمان در دسترس باشد). برای ارتقاء B.O.B Control به سطح 5 ، چهار پیش نیاز باید برآورده شود .

 

کلبه BOB چیست ؟!

کلبه BOB چیست ؟!

ارتقاء :
برای ارتقاء به سطح 2 ، باید یک توپ ، برج آرچر و یک مورتار را در دهکده خانگی آماده کنید. برای این کار به ترتیب در Home Village به یک توپ سطح 7 ، یک برج آرچر سطح 10 و یک خمپاره سطح 8 و یک توپ دوبل سطح 4 ، یک برج آرچر سطح 6 و یک خمپاره چندگانه سطح 8 در بیلدر بیس نیاز است .
برای ارتقاء به سطح 3، باید هر نیرو را به سطح 18 ( که به سطح 9 آزمایشگاه ستاره نیاز دارد ) ارتقا دهید .
برای ارتقاء به سطح 4 ، باید هر ساختمان دفاعی در بیلدر بیس را به سطح 9 ارتقا دهید .
با وجود داشتن قابلیت‌های دفاعی ، پاسگاه O.T.T.O به عنوان دفاعی برای این منظور به حساب نمی‌آید . تله ها هم به حساب نمی آیند .
برای ارتقاء به سطح 5، باید ماشین نبرد و کوپتر نبرد را به سطح ترکیبی 45 ارتقا دهید.

 

کلبه BOB چیست ؟!

کلبه BOB چیست ؟!

تفاوت های ارتقا :
هنگامی که در ابتدا ساخته شد، B.O.B Control یک سکوی سنگی با تخته های چوبی است که روی آن به عنوان پایه چکش کاری شده است. یک سطح شیبدار شل ساخته شده از تخته های چوبی وجود دارد. یک چکش و چند میخ به همراه یک لوله وجود دارد .
در سطح 2 ، یک میز سنگی اضافه شده و لوله اکنون به میز متصل شده است . یک چرخ چرخ چوبی در کنار میز قرار داده شده است .
در سطح 3، میز یک پسوند چوبی پیدا می‌کند که لوله را می‌پوشاند . چشم ها ، بازو و پیچ بادکن B.O.B در حالی که چرخ به سمت زمین حرکت می کند روی میز قرار می گیرد .
در سطح 4 ، ساختاری شبیه یک کلبه سازنده بر روی سکو اضافه شده است که همه چیز را در داخل پنهان می کند . یک شیار شبیه پریز برق با یک آچار در کنار آن وجود دارد.
در سطح 5 ، یک سیم پیچ با یک گوی به بالای کلبه اضافه می شود که شبیه سیم پیچ O.T.T.O یا B.O.B است .
توضیحات نماد

 

کلبه BOB چیست ؟!
اطلاعات نماد :
ضربه زدن روی این نماد اطلاعاتی در مورد کنترل B.O.B، مانند نقاط ضربه و اطلاعات مربوط به وظایف مورد نیاز برای ارتقاء هات نمایش می دهد .
Icon Upgrade ضربه زدن روی این نماد همچنین صفحه اطلاعات را باز می کند و به کنترل B.O.B اجازه می دهد تا در صورت تکمیل کار مربوطه و اگر Master Builder یا O.T.T.O رایگان است، به سطح بعدی ارتقا یابد. هنگامی که کنترل B.O.B در حداکثر سطح است، این نماد نشان داده نمی شود .

 

کلبه BOB چیست ؟!
تغییرات :
18 ژوئن 2019 کنترل B.O.B ( در آن زمان به عنوان کلبه O.T.T.O شناخته می شد ) با 5 سطح اضافه شد .
30 مارس 2020 ، افکت تقویت بصری برای کلبه O.T.T.O اکنون زمانی که برج ساعت فعال است قابل مشاهده است .
12 آوریل 2021 اشکالی را برطرف کرد که در آن پیشرفت به اشتباه نسبت به وظایف O.T.T.O اعتبار داده شد .
15 مه 2023 کلبه O.T.T.O را به کنترل B.O.B تغییر نام داد و نیازهای ارتقاء آن را تغییر داد.

 

کلبه BOB چیست ؟!

کلبه BOB چیست ؟!

با افزایش نیازهای ارتقاء سطح 5، بازیکنانی که قبل از به روز رسانی کلبه O.T.T.O را تکمیل کرده بودند، ارتقاء و جوایز مربوطه را حفظ کردند .
از آنجایی که سطح 2 B.O.B Control مستلزم تجهیز هر 3 ساختمان موجود در حال حاضر برای تجهیز است، ارتقاء به طور موثری بازیکنان را ملزم به داشتن سطح تاون هال 10 یا بالاتر می کند ، زیرا تجهیزات Mortar به سطح 8 نیاز دارد ( که به TH10 نیاز دارد ) .
کنترل B.O.B دارای همان مقدار امتیاز و زمان ساخت یک Builder’s Hut از Home Village است.
کنترل B.O.B تنها ساختمانی است که بر خلاف سایر ساختمان‌ها که نیازمند زمان و منابع هزینه و سطح ساختمان مرکزی هستند، نیاز به ارتقاء سایر ساختمان‌های غیرمرکزی به سطح معین یا اصلاح برای ارتقاء دارند.
B.O.B Control، Battle Machine Altar و Battle Copter Altar ساختمان هایی در بیلدر بیس هستند که کمترین میزان ضربه را دارند.
B.O.B Control و X-Bow تنها ساختمان های قابل ارتقا در بیلدر بیس هستند که کمترین سطح یعنی 5 را دارند .

 

کلبه BOB چیست ؟!

 

خرید اکانت کلش آف کلنز

آگهی رایگان کلش آف کلنز

خرید آیتم و جم کلش آف کلنز

صفحه نخست