پایتخت قبیله کلش اف کلنز
Clan Capital & The Forge

پایتخت قبیله کلش اف کلنز Clan Capital مرکز مرکزی است که در آن کل کلن در ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند . هر یک از اعضای یک قبیله قادر خواهد بود در ساخت این منطقه شگفت انگیز جدید برای تقویت دفاع خود و ارتقاء نیرو های خود مشارکت کند .

پایتخت قبیله کلش اف کلنز : اما این همه ماجرا نیست ! قبیله شما می‌تواند در طول یک آخر هفته Raid سعی کند پایتخت‌ های دیگر پایتخت قبیله کلش اف کلنز را شکست دهد . برای ارتقاء و بهبود سرمایه خود و همچنین مدال های Raid که می توانید از آن ها برای خرید اقلام برای دهکده خود استفاده کنید ، به عنوان یک قبیله برای سرمایه طلا بجنگید . شما حتی می توانید بدون اینکه منتظر بمانید تا سایر هم قبیله های خود آن ها را اهدا کنند ، نیرو های تقویتی خریداری کنید !

 

clasheh 1 1

پایتخت قبیله کلش اف کلنز

چگونه به Clan Capital برویم؟
سرمایه پایتخت قبیله کلش اف کلنز برای قبیله هایی که سطح 2 یا بالا تر هستند قابل دسترسی خواهد بود . هنگامی که قبیله شما به این نیاز رسید ، قبیله شما امکان سفر به پایتخت را باز می کند . علاوه بر این ، برای ورود به پایتخت ، دهکده شما باید تاون هال سطح 6 یا بالاتر باشد .

فقط روی کشتی هوایی در کنار قایق بیلدر بیس کلیک کنید تا شما را در بالای ابر ها به سرزمینی دوردست جدید بفرستد تا قبیله شما به کاوش بپردازد !

 

clasheh 2 1

پایتخت قبیله کلش اف کلنز

نواحی پایتخت
پایتخت قبیله به مناطق مختلف تقسیم می شود . با ارتقای Capital Peak بالاترین ناحیه در پایتخت قبیله – هر ناحیه باز می شود . در مرکز قله پایتخت ، تالار پایتخت قرار دارد . این به عنوان ” تالار شهر ” قله پایتخت عمل می کند . ارتقای کپیتال هال حداکثر سطح سایر مناطق و ساختمان های شما را بالا می برد . با این حال ، Capital Hall شما تنها پس از ارتقای تعداد کافی Districts برای برآورده کردن شرایط لازم برای سطح Capital Hall بعدی می تواند افزایش یابد .

در هسته هر منطقه یک سالن ناحیه قرار دارد . این معادل عملکردی یک تالار شهر در دهکده شما است . سالن‌ های منطقه را می توان با استفاده از سرمایه طلا ارتقا داد و سطح ساختمان‌ ها در یک منطقه با سطح تالار منطقه تعیین می‌ شود . هر چه تالار ناحیه شما بالاتر باشد ، بیشتر می توانید ساختمان های آن ناحیه را ارتقا دهید .

 

clasheh 3 1

پایتخت قبیله کلش اف کلنز

سرمایه طلا
در این به ‌روزرسانی ، ما چند منبع جدید را معرفی می‌کنیم : Capital Gold و Raid Medals. سرمایه طلا یک ارز کاملاً جدید است که برای بازسازی خرابه ها و ارتقاء ساختمان های سرمایه خود به آن نیاز دارید . وقتی قفل یک منطقه کاملاً جدید را باز می‌کنید ، به جای خرید ساختمان‌ ها ، دیوار ها ، دفاع‌ ها ، تله ‌ها ، و غیره ، متوجه می‌ شوید که منطقه‌ ای که اخیراً قفل آن را باز کرده اید در ویرانه‌ های باستانی پوشیده شده است . خرج کردن سرمایه طلا در این خرابه ها به شما این امکان را می دهد که ساختمان های سرمایه و دفاع های خاصی بسازید . ارتقای سرمایه خود با Clan Gold آنی و بدون زمان ارتقا است !

 

clasheh 4 1
چگونه طلای سرمایه به دست می آورید؟
فورج
فورج یک ساختمان کاملاً جدید است که در تاون هال سطح 6 باز می شود و فورج را در کنار کشتی هوایی خواهید دید که شما را به پایتخت قبیله خود می برد . این ساختار به شما امکان می دهد هر روز مقادیر کمی از سرمایه طلا ، منبع مورد نیاز برای ارتقاء ساختمان های سرمایه خود را تولید و جمع آوری کنید . علاوه بر این ، بازیکنان سطح بالای تاون هال می‌ توانند بیلدر ها را به منظور مبادله منابع Home Village و Builder Base با Capital Gold اختصاص دهند ، به این معنی که برای تبدیل منابع به طلای سرمایه به یک سازنده رایگان نیاز دارید . علاوه بر این ، Builder Boost از Gold Pass و همچنین Builder Potions سرعت و زمان مورد نیاز برای ساخت Capital Gold در Forge را کاهش می دهد . همچنین می ‌توانید با استفاده از Gems، تبدیل طلای سرمایه در حال انجام را تکمیل کنید .

Capital Raid آخر هفته ها
کپیتال گلد و مدال رید دو تا از جوایز ارزی جدید برای شرکت در Clan Capital Raids هستند .

چالش های فصل و رویداد های ویژه
با توجه به اینکه سرمایه طلا یک منبع کاملاً جدید است ، مطمئن خواهیم شد که فرصت‌ هایی برای کسب سرمایه طلا از طریق چالش‌ های فصلی و رویداد های دیگر وجود خواهد داشت .

 

clasheh 5 1

پایتخت قبیله کلش اف کلنز

ارتقاء ساختمان های سرمایه
وقتی از پایتخت قبیله خود بازدید می کنید ، فروشگا هی برای خرید ساختمان ها ، دفاع ها ، تله ها و غیره وجود ندارد . بیشتر ساختمان های قابل خرید و ارتقا به عنوان خرابه های پوشیده از خزه شروع می شوند . همه خرابه‌ ها در هر ناحیه قابل مشاهده هستند و نشان می‌ دهند که چه نوع ساختمانی در زمان بازسازی خرابه ‌ها باز می‌شود ، چه نوع جدیدی از پادگان که قفل یک سرباز خاص را باز می‌کند یا یک دفاع سرمایه جدید که به محافظت از ناحیه ‌های عظیم قبیله شما کمک می‌کند . برخی از خرابه ها حتی تزئینات متحرک را باز می کنند!

هرچه بیشتر به سرمایه قبیله خود کمک کنید ، با یک سیستم جدید نوع XP به نام Reputation پاداش خواهید گرفت . این یک راه خوب برای پیگیری افرادی است که بیشترین کمک را به سرمایه قبیله شما داشته اند .

بازیکن ها می توانند با هر مقدار سرمایه طلایی که دارند مشارکت کنند . وقتی به مقدار مورد نیاز رسید ، Grand Builder فوراً ساختمان را ارتقا می دهد . با این حال ، توجه داشته باشید که Builder Boost از Gold Pass قیمت طلای سرمایه را برای بازسازی خرابه‌ ها و ارتقاء ساختمان ‌ها در Clan Capital کاهش نمی‌دهد .

 

clasheh 6 1

مدال های حمله
Raid Medal دومین ارز جدیدی است که در آپدیت Clan Capital معرفی شده است . شما می توانید این مدال ها را با شرکت در Capital Raids بدست آورید که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد . مدال های Raid در پایان یک Raid دریافت می شوند .
و مقدار مدال‌هایی که دریافت می‌کنید بستگی به این دارد که چه تعداد ناحیه ویران شده‌اند و همچنین اینکه پایتخت شما چقدر توانسته در برابر حملات دشمن دفاع کند.

معامله گر
در به‌ روزرسانی سرمایه Clan، ما معامله ‌گر و کالا هایی را که برای فروش ارائه می‌کند ، بهبود بخشیده‌ایم . همه بازیکنان در یک قبیله ، اقلام مشابهی را برای فروش در همان زمان مشاهده خواهند کرد و پیشنهادات هر سه‌شنبه تغییر می‌کنند . می‌توانید آیتم‌های بیشتری را با Gems خریداری کنید یا می‌توانید مدال‌های Raid ذخیره‌شده‌تان را برای اقلامی که توسط معامله‌گر پیشنهاد می‌شوند خرج کنید ، چه منابع یا آیتم‌های جادویی ! خرید اقلام برای فروش با استفاده از Raid Medal، مقدار Raid Medal را از مجموعه شما کم می کند .

 

clasheh 7 1

پایتخت قبیله کلش اف کلنز

کمک های مالی قبیله قلعه
آیا از انتظار برای برآورده شدن درخواست تقویت خود خسته شده اید ؟ یا شاید هیچ کس در قبیله شما آن Super Troop خاص مورد نیاز شما را فعال نکرده باشد ؟ خوب آیا ما راه حلی برای شما داریم ! اکنون می توانید با استفاده از مدال های Raid ذخیره شده خود ، نیروهای Clan Castle را به خودتان اهدا کنید . این که آیا شما نیاز به یک سرباز خاص ، Super Troop، Spell یا حتی Siege Machines دارید !

هزینه در مدال های Raid بر اساس سطح درخواست شده سرباز ، اسپل یا ماشین محاصره است . استفاده از Raid Medal برای اهدای خود ، درخواست شما را با بالاترین حداکثر سطح مجاز پر می کند . هنگامی که روی Clan Castle یا Banner Clan در کنار مسیری که نیرو های اهدایی در کنار Trader به سمت پایین حرکت می کنند ، می توانید با کلیک بر روی دکمه جدید به این صفحه اهدای شخصی دسترسی پیدا کنید .

در این مرحله ممکن است تعجب کنید …

اگر بعد از انجام حمله اخراج شوم یا کلن را ترک کنم ، برای جوایز من چه اتفاقی می‌افتد؟
اگر قبل از پایان Raid Weekend، Clan را ترک کنید ، همچنان سرمایه طلایی را که از حملات در طول Raid Weekend به دست آورده اید ، دریافت می کنید . شما همچنین جوایزی را از قبیله قبلی خود دریافت خواهید کرد که به طور کامل منطقه ها یا کل پایتخت دشمن را نابود می کند ، حتی اگر زمانی که آن ها به این هدف دست یافتند ، آن جا نبودید .

 

clasheh 8 1
اگر به سرمایه یک قبیله کمک کرده باشم اما بعد از آن کلن را ترک کنم ، چه چیزی را از دست می دهم؟
منابعی که در پایتخت خرج کردید قابل پس گرفتن نیست . با این حال ، شما می توانید آمار ” مشارکت سرمایه ” و همچنین سطح شهرت خود را حفظ کنید . همچنین می‌توانید هر مدال طلای سرمایه و رید را که به دست آورده‌اید ، نگه دارید.

 

کلشه