بزرگترین به روزرسانی سال 2023 کلش آف کلنز

بزرگترین به روزرسانی سال 2023 : تجهیزات قهرمانان ، تاون حال 16، روت رایدر ، ساختمان کاملاً جدید ادغام می شود و خیلی چیزهای دیگر ! این به‌ روزرسانی یک تغییر دهنده بازی است و بر نحوه نبرد Chiefs برای همیشه بیشتر تأثیر می‌گذارد !

 

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

تالار 16
تم طبیعت تاون هال 16 با طراحی متاثر از درختان به راحتی قابل مشاهده است . حتی پرتو گیگا اینفرنو تاون هال 16 مانند یک انفجار خورشیدی بزرگ شده از خورشید است . خبر جالب اینکه سلاح گیگا اینفرنو تاون هال 16 فقط یک سطح دارد و نیازی به ارتقای چندباره ندارد! گیگا اینفرنو نیرویی است که می توانید آن را یکی از بهترین سلاخ ها در نظر گرفت ، زیرا همچنان تلاش می کند واحدهای مهاجم را برشته کند . علاوه بر این ، هنگامی که تاون هال تخریب می شود ، یک افکت سمی و خطرناک همچنان مستقر است !

نوع آسیب : اهداف چندگانه
اهداف : زمینی و هوایی

سطوح ارتقای جدید

ارتقاء به تاون حال 16 همچنین سطوح ارتقای جدیدی را برای ساختمان ها ، دفاع ها و واحدهای متعدد به ارمغان آورده است !

خبر جدید : دفاع ادغام شده است .
وقتی به تاون هال 16 ارتقا می‌دهید ، به ‌جای خرید دیفنس‌ های جدید از فروشگاه ، گزینه خرید امکان ادغام چندین دفاع در اختیار شما قرار می‌گیرد . هنگامی که حداقل شرایط لازم برای ادغام دو دفاع خود را ، در یک هیولای دفاعی فوق العاده بالا برآورده کردید ، بازی نشان می دهد که کدام دو ساختمان با هم ادغام می شوند . نتیجه نهایی یک دفاع فوق العاده است که از مجموع اجزای آن بیشتر است . خروجی آسیب بیشتر می باشد و در کل بسیار جذاب تر است .

اخطارهایی که وجود دارد :
ادغام ساختمان ها دائمی می باشد . هنگامی که آنها ادغام شدند ، دیگر نمی توانید آنها را از هم جدا کنید . ساختمان ادغام شده را می توانید در هر جایی از دهکده تان که فضا وجود دارد قرار دهید .

دو ساختمان ادغام شده باید حداکثر سطح باشند.

هنگامی که دو دفاع خود را ادغام کردید ، دفاع فوق العاده جدید شما نیز می تواند بیشتر ارتقا یابد .

 

 

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

شماره 1 : برج چند کماندار
دو برج آرچر را با هم بکوبید و برج چند آرچر را بدست آورید !

برج چند آرچر دشمن ، مهاجمان مختلف را هدف قرار می دهد و اطمینان حاصل می کند که کمانداران آسیب خود را گسترش می دهند و مابقی را به نابودی می کاشنند . با این حال ، اگر کمتر از 3 هدف در دسترس باشد ، Multi-Archer Tower بیشتر به اهداف باقی مانده حمله می کند . به طور مثال :

اگر فقط یک هدف وجود داشته باشد ، به آن هدف با 3 تیر شلیک می شود .
اگر فقط دو هدف وجود داشته باشد ، به یک هدف دو بار شلیک می شود .

بیایید شکرگزار باشیم که این روند آرچرهای واقعی را با ترکیب عجیب و غریب جهش یافته ترکیب نکرد .

مشخصات برج پند آرچر :
2 برابر در تاون حال موجود است

محدوده : 10 کاشی
نوع آسیب : چندین هدف
تعداد اهداف : 3
اهداف : زمینی و هوایی

 

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

شماره 2 : توپ کمانه دار

اگر فکر می کردید ادغام دو ساختمان با هم فقط یک عمل فیزیکی می باشد ، پس صبر کنید تا ببینید این توپ چه کارها که نمی کند ! ! ! .

توپ کمانه دار بیش از دو برابر HP کانن معمولی دارد . با این حال ، این رئیس بزرگ در هنگام وارد کردن خسارت می درخشد . مهمات توپ کمانه دار نه تنها در مقایسه با یک توپ سطح 21 بیش از دو برابر آسیب وارد می کند ، بلکه مهمات این توپ از هدف اولیه خود پرتاب می کند و به هدف دوم نیز آسیب اساسی وارد می کند .
مشخصات توپ کماندار در نقشه :

2 برابر در TH16 موجود است
محدوده : 9 کاشی
نوع آسیب : تک هدف
اهداف : زمینی

معرفی: تجهیزات قهرمان
نجهیزات قهرمانان یک ویژگی کاملاً جدید برای بازیکنان تاون هال سطح 8 و بالاتر است که به شما امکان می دهد قهرمانان خود را شخصی سازی کنید و توانایی هایی را که می خواهید وارد نبرد کنید و پیروز شوید . نه تنها می‌توانید انتخاب کنید که قهرمانان شما چه توانایی‌هایی را روی میز به ارمغان می‌آورند ، بلکه توانایی‌ های جدید قدرتمندی را نیز به شما معرفی می‌کنیم که برخلاف هر کدام از قهرمانان شما قبلاً ندیده اید !
آیا دوست دارید به ملکه کماندار خود یک تیر عظیم بدهید که در کل میدان نبرد شلیک کند ؟ شاید بخواهید به پادشاه بربر خود این توانایی را بدهید که با چکمه های زلزله زده خود دیوارها را بشکند ؟
رئیس کمان پولادی خود را نگه دارید ، زمان آن رسیده است که حملات خود را در کلش اف کلنز متحول کنید . قرار است کلی سوپرایز شوید . توانایی ‌های قهرمان قدیمی شما مانند باربرین کینگ مشت آهنین ، اکنون به تجهیزات قهرمانی مختلفی تقسیم می ‌شوند که می‌ توان آن‌ ها را ارتقا دهید و جایگزین کنید . به عنوان مثال ، تجهیز عروسک های بربرین به پادشاه بربر شما این توانایی را می ‌دهد که گروهی از بربرهای خشمگین را احضار کند . جایگزین کردن آن با آیتم دیگری مانند خون آشام ، توانایی احضار بربرین های خشمگین را از بین می‌برد ، اما در عوض ، آن را با توانایی پادشاه بربرین جایگزین می‌کند تا با هر حمله خود را درمان کند . و این نکته مثبت قضیه است .

 

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

ساختمان جدید : آهنگر
در تاون هال سطح 8 و بالاتر موجود است ، می‌توانید یک ساختمان کاملاً جدید به نام بلک اسمیت بسازید . این ساختمان جدید در فروشگاه شما برای همه چیزهای مرتبط با تجهیزات قهرمان می باشد . مانند خانه حیوانات خانگی برای ارتقاء سطح حیوانات خانگی قهرمان خود و اختصاص یک حیوان خانگی به یک قهرمان ، بلک اسمیت جایی است که ، شما تجهیزات قهرمان خود را ارتقا می دهید و توانایی های قهرمانان خود را سفارشی می کنید .
منابع جدید : سنگ معدن
تجهیزات قهرمان را می توان ارتقا داد ! بله ، این بدان معناست که می توانید تجهیزات مورد علاقه خود را حتی قدرتمندتر از قبل کنید . واو . به منظور ارتقاء تجهیزات خود ، به این منابع جدید نیاز دارید : سنگ معدنی درخشان ، سنگ معدنی براق و سنگ معدنی ستاره ای .

سنگ معدنی درخشان : رایج ترین سنگ معدن ، برای همه سطوح برای تجهیزات رایج و حماسی .

سنگ معدنی براق : این سنگ معدن ، کمیاب تر برای ارتقای سطوح کلیدی تجهیزات توپ و جنگجوهای قهرمان استفاده می شود .

سنگ معدنی ستاره ای : کمیاب ترین سنگ معدن برای ارتقاء تجهیزات حماسی شما فراتر از سطوح مشخص مورد نیاز است .

سنگ معدن را می توان به روش های مختلفی به دست آورد . شما می توانید سنگ معدن را از موارد زیر جمع آوری کنید :

1 . جایزه ستاره دهکده خانه
2 . جنگ های قبیله ای
3 . معامله گر
4 . فروشگاه داخل بازی

علاوه بر این ، اگر سنگ معدن کافی برای تکمیل ارتقاء تجهیزات ندارید ، می توانید از الماس ها استفاده کنید .

هنگامی که منابع مورد نیاز کافی را جمع آوری کردید ، می توانید آن تجهیزات را به سطح بعدی ارتقا دهید !

 

بزرگترین به روزرسانی سال 2023

قهرمان سازی بیشتر قهرمانان :
هر قهرمان می تواند دو قطعه از تجهیزات قهرمان را در یک زمان تجهیز کند . به سادگی تجهیزات قهرمانان را از موجودی خود به سمت Hero in the Blacksmith Equipment UI بکشید . تجهیزات دارای توانایی های فعال یا غیرفعال هستند . توانایی های فعال ، شما را ملزم می کند که اثر آن را در طول نبرد و مبارزه به صورت دستی فعال کنید . یک مثال خوب برای این کار ، فعال کردن توانایی دستکش آهنیه پادشاه بربر در هنگام حمله است . توانایی های غیرفعال به طور دائمی فعال هستند و نیازی به ورودی بازیکن ندارند . هاله گرند واردن نمونه ای از توانایی منفعل است . تجهیزات مشترک را می توان به سطح 18 ارتقا داد و با ارتقای Blacksmith خود ، قفل آن را باز کرد .

تجهیزات قهرمانان را می توان به سطح 27 ارتقا داد و می توانید آن را در طول رویدادهای خاص باز کرد . برخی از تجهیزات دارای اثرات ثانویه مانند افزایش DPS ، بازیابی HP، افزایش سرعت حرکت و غیره هستند .

تجهیزات قهرمانان جنگجو در طی رویدادهای ویژه در به‌ روزرسانی آینده باز می‌شود .
البته ناگفته نماند که ما قصد داریم در آینده تجهیزات بیشتری را معرفی کنیم و قهرمانان شما را حتی انعطاف پذیرتر ، قدرتمندتر و قابل تنظیم تر از همیشه کنیم !

 

خرید اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی فروش اکانت کلش اف کلنز

تخمین قیمت اکانت کلش اف کلنز

اکانت های تحویل آنی