راهنمای روح سلطنتی

مقدمه :
راهنمای روح سلطنتی :کلش رویال نوعی بازی آنلاین و چند نفره است که توسط سوپر سل حمایت می شود . این بازی شباهت هایی به کلش اف کلنز نیز دارد . بازیکنان کلش رویال می توانند با استفاده از خرید های درون برنامه ای کارت ها را جمع آوری کرده و ارتقا دهند . همچنین میتوانند با ایجاد جوامع نبرد یا پیوستن به جوامع ، غنائم و تاج ها را برنده شوند و کارت ها را به اشتراک بگذارند . بازیکنان می توانند از هر کجای دنیا به رقابت با یکدیگر بپردازند و از طریق پیام و چت با یکدیگر ارتباط داشته باشند . یکی از شخصیت های موثر این بازی روح سلطنتی است که ما در کلشه برای آشنایی شما عزیزان استراتژی های استفاده ، راه های مقابله و راهنمای کامل روح سلطنتی را درج کرده ایم با ما همراه باشید .

 

clasheh 1

راهنمای روح سلطنتی

روح سلطنتی چیست ؟
راهنمای روح سلطنتی به ‌طور نامرئی از داخل آرنا عبور می‌کند تا زمانی که توسط یک دشمن مبهوت می‌شود… سپس حمله می‌کند و دوباره نامرئی می شود .
The Royal Ghost از Arena 12 (Spooky Town) باز می شود . روح سلطنتی دارای یک ویژگی نامرئی منحصر به فرد است که به او اجازه می‌دهد تا زمانی که برای حمله به واحد های دشمن حرکت کند، بدون شناسایی در عرصه شناور شود . وقتی این کار را انجام می دهد ، با یک حمله کوچک اسپلش که در مقابل ازدحام ها خوب است ، ضربه محکمی می زند .

 

راهنمای روح سلطنتی

راهنمای روح سلطنتی

استراتژی های استفاده از رویال گوست :
نامرئی بودن رویال گوست می تواند فوق العاده مفید و در عین حال فاجعه بار باشد. در حمله، او قادر است بدون آسیب رساندن به واحدهای برد و برج نزدیک شود. اما در دفاع، او درست از کنار نیروهای دشمن می گذرد. استفاده مؤثر از رویال گوست مستلزم آن است که هر دوی این ویژگی ها را متعادل کنید.

 

راهنمای روح سلطنتی

راهنمای روح سلطنتی

در زمان حمله ، رویال گوست می تواند تهدیدی برای کارت های زیادی باشد . آسیب پاشش او باعث می‌شود که بتواند ازدحام‌ ها را بیرون بیاورد ، در حالی که می‌تواند تا واحدهای دوردست نیز مخفیانه حرکت کند . این باعث می شود که او در برابر انواع مختلف واحد ها کاملاً یک تهدید باشد . او معمولاً به عنوان یک سرباز پشتیبانی در پشت یک تانک برای بیرون آوردن مدافعان استفاده می‌شود ، اما در صورت تنها ماندن می‌تواند صدمات ویرانگری نیز وارد کند .

از نظر تدافعی ، رویال گوست می تواند در برابر فشار های کوچک موثر باشد ، اما به زمان بندی دقیق نیاز دارد تا در زمان مناسب از حالت نامرئی خود خارج شود ، یا می تواند درست بالای سر مهاجمان قرار گیرد تا توجه آنها را جلب کند . تلاش برای کشیدن واحدها با او باعث می شود که او فقط شناور شود . شاید شما فکر کنید که روح سلطنتی شکست ناپذیر است اما رویال گوست هنوز هم می تواند تحت تأثیر جادوها قرار گیرد .

 

راهنمای روح سلطنتی

راهنمای روح سلطنتی

دفاع در برابر رویال گوست می تواند بسیار سخت باشد . نامرئی بودن او باعث ناکارآمدی سربازان می‌شود ، شمارنده‌های اسپلش او ازدحام می‌کنند، و او آسیب‌ های قابل قبولی برای شما نیز دارد . شما سه گزینه اصلی برای مقابله با رویال گوست دارید .

گزینه اول : از یک سرباز غوغا قدرتمند تر استفاده کنید . نمونه بارز این سرباز ها شاهزاده یا مینی پکا هستند . این کارت ها شمارنده های اصلی رویال گوست هستند . آن ها به دلیل سرعت حمله آهسته به Royal Ghost آسیب بیشتری وارد می کنند .
گزینه دوم : از یک مینی تانک و واحد برد استفاده کنید . ترکیبی مانند Ice Golem و Musketeer یک ترکیب ایده آل برای مراقبت از رویال گوست هستند .
گزینه سوم : استفاده از کشنده تانک مانند هانتر راه دیگری برای مراقبت از رویال گوست است . اگرچه آن ها خسارت قابل توجهی را متحمل خواهند شد ، اما در بدترین سناریو قابل دوام هستند .

 

راهنمای روح سلطنتی

راهنمای روح سلطنتی

عرشه برای رویال گوست :
شما معمولاً خواهید دید که رویال گوست در عرشه هایی استفاده می شود که به راهی برای عرشه ها برای محافظت از تانک ها در برابر ازدحام نیاز دارند .

 

راهنمای روح سلطنتی

راهنمای روح سلطنتی

جایگزین ها :
رویال گوست را می توان به راحتی با یک کارت سرد کوچک دیگر جایگزین کرد . به خصوص از آنجایی که او افسانه ای است و در چند عرشه استفاده می شود ،روح سلطنتی یک کارت جایگزین است . شاهزاده تاریک به ویژه شروع به استفاده بیشتر از رویال گوست کرده است.

 

خرید اکانت کلش رویال

تخمین قیمت کلش رویال

ثبت آگهی فروش کلش رویال