دانستنی هایی در مورد ویزارد

ویزارد یکی از نیروهای منظم در بازی کلش آف کلنز است . او یک حضور وحشتناک در میدان جنگ است . ویزارد را با چند نفر از همنوعانش جفت کنید و انفجار های تخریبی متمرکزی را در هر چیزی ، زمین یا آسمان پخش کنید !

 

 

1 1

معرفی :
یک واحد جادویی است که یک شنل کلاه دار ، یک کمربند چرمی با سگک طلایی و چکمه های همسان می پوشد .
و شباهت زیادی به کماندار دارد که از حمله بردی استفاده می کند و می تواند از روی دیوارها شلیک کند . او به توپ‌های آتشین یا انفجارهای انرژی شلیک می‌کند که آسیب زیادی وارد می‌کنند، اما به پشتیبانی نیاز دارند زیرا نقاط ضربه نسبتاً پایینی دارند و می‌توانند به راحتی توسط دفاع‌های نقطه‌ای کشته شوند. ویزاردها معمولاً در گروه‌های بزرگ برای پشتیبانی آتش یا به‌عنوان یک ضرب‌کننده نیرو (مشابه آرچر) استفاده می‌شوند، اما می‌توانند در تعداد کمتر، به‌ویژه در سطوح پایین‌تر نیز مؤثر باشند.

هنگام حمله هیچ هدف ترجیحی ندارند . آن ها به سادگی به نزدیکترین ساختمان به آنها حمله خواهند کرد. با این حال، به محض اینکه از نیروهای قلعه دشمن، قهرمانان یا اسکلت‌های تله اسکلت آگاه شوند (چه با حمله به خود یا قرار گرفتن در نزدیکی یک سرباز دوست دیگر مورد حمله)، ساختمان مورد نظر قبلی خود را ترک خواهند کرد و به جای آن با نیروهای دشمن درگیر خواهند شد. هنگامی که تمام نیروهای دشمن در نزدیکی شکست خورده اند، از محل فعلی خود به نزدیکترین ساختمان حمله می کنند.

 

2 1

شرح تاکتیک های رایج استفاده از ویزارد در میدان جنگ در اینجا آمده است.

ویژگی های پایه ویزارد
سطح پادگان : 7
هدف ترجیحی سطح پادگان: هر هدف ، هدف زمینی و هوایی
زمان آموزش : 8 دقیقه
نوع حمله : منطقه اسپلش 0.3 نوع TilesAttack
فضای مسکن : 4
سرعت حمله فضایی مسکن : 1.5 ثانیه سرعت حمله
سرعت حرکت : 16
محدوده سرعت حرکت: 3 محدوده حمله Tiles

 

3 1

ارتقاء تغییرات :
وقتی برای اولین بار قفل را باز کرد، یک شنل آبی روشن، یک ریش مشکی، و یک کمربند قهوه‌ای، با یک تونیک قهوه‌ای در زیر می‌پوشد . او با استفاده از توپ های آتشین حمله می کند .

در سطح 3 ، شنل ویزارد از آبی روشن به بنفش تغییر می کند . چکمه هایش هم بنفش روشن می شود . تونیک او نیز به رنگ ارغوانی می شود .

در سطح 4 ، ویزارد به جای توپ های آتشین با طلسم های رعد و برق مانند بنفش حمله می کند .

در سطح 5 ، شنل ویزارد به آبی تیره تبدیل می‌شود و چکمه ‌های او از رنگ بنفش به رنگ مایل به سیاه و همچنین تونیک او تغییر می‌کند .

در سطح 6 ، شنل ویزارد به رنگ قرمز – بنفش تغییر می کند ، سگک کمربند او نارنجی می شود و چشمانش سایه ای زرد می شود . چکمه های او نیز به قرمز بنفش تغییر می کند . حملات او تبدیل به انفجار های انرژی نارنجی می شود .

 

4 1

حقایق جالب
حملات Wizard Level 6

هنگامی که شما در حال انجام آموزش هستید ، یکی از روستائیان به تقویت ویزارد ها برج عاج اشاره می کند . با این حال در آینده دیگر از برج عاج نامی برده نمی شود ، این می تواند اشاره ای به برج ویزارد باشد .

از آنجا که شما 5 ویزارد را در آموزش دریافت می کنید ، آن ها اولین واحدی هستند که شما مستقر می کنید اما اولین واحدی نیستند که برای استفاده عمومی آنلاک شده اند ، که بربرها هستند.

شما فقط باید از 2 تا از Wizards استفاده کنید تا سطح آموزش را به پایان برسانید و آنها را برای غارت های بعدی ذخیره کنید، تا حریف متوجه شود که توسط یک بازیکن سطح پایین با Wizards مورد حمله قرار گرفته است .

 

اغلب توسط بازیکنان سطح بالا به جای کمانداران استفاده می شوند زیرا آسیب زیاد و سلامت نسبتاً بالایی دارند (در مقایسه با کماندارانی که با یک ضربه توسط اکثر ساختمان های دفاعی سطح بالا کشته می شوند).

شما می توانید حداکثر 60 ویزارد را در یک مجموعه کامل از کمپ های ارتش کاملاً ارتقا یافته در یک زمان داشته باشید . این عدد به 68 افزایش می یابد ، اگر 8 موردی را که می توانند در یک Clan Castle کاملاً ارتقا یافته قرار بگیرند را وارد کنید.

همراه با دیوار شکن سطح 5 و 6 ،

تنها واحدی در بازی است که می تواند خود را در یک شلیک بکشد . در واقع ، هنگامی که  به سطح 4 می رسد ، می تواند حتی یک ویزارد سطح حداکثر را در یک شلیک بکشد .

 

 

5 1
در 28 آگوست 2014 ، سوپرسل میزبان رویدادی بود که در آن هزینه و زمان آموزش برای مدت محدودی به نصف کاهش یافت . در طول این رویداد ، تصویر در پادگان ، ویزارد را با موهایش به صورت افرو نشان داد و گلوله آتشین در دست چپ او با یک خرگوش جایگزین شد . سیلوئت ویزارد در صفحه نتایج نبرد و صفحه آزمایشگاه نیز همین تغییرات را داشتند .

 

7

از به روز رسانی 12 مارس 2013، حمله اکنون دارای یک جزء اسپلش است . این کار باعث افزایش اثربخشی آن ها در برابر نیرو های با سلامتی پایین تر مانند گوبلین ها ، کمانداران و بربر ها به عنوان سربازان Clan Castle می شود .

 

 

خرید اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی فروش اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی کلن کلش آف کلنز

خرید و فروش بازی های آنلاین