Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

شفادهنده

مقدمه :
Healer شفادهنده در کلش اف کلنز : The Healer یک واحد پروازی است که در سطح 8 پادگان باز می شود ، که به تاون هال سطح 6 نیاز دارد . او تنها سربازی است که قابلیت حمله ندارد ، اما می تواند هر نیروی زمینی را شفا دهد .
هنگامی که Healer مستقر می شود ، یک هاله دایره ای ضربانی در اطراف او ظاهر می شود . او نزدیک‌ ترین واحد یا قهرمان به او را درمان می‌کند ، صرف نظر از اینکه چقدر آسیب دیده‌اند . به عنوان مثال ، اگر او قبلاً روی ملکه کماندار شما قفل کرده باشد ، تا زمانی که ملکه کماندار از بین نرود هیچ چیز دیگری را درمان نخواهد کرد .

clasheh1

Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

ویژگی های شفادهنده :
شفا دهنده ها واحد های هوا ( دیگر Healer ها ، اژدها ، بالون ها ، مینیون ها ، سگ های گدازه و غیره ) را شفا نمی دهند ، بر خلاف طلسم شفا که هر نوع سربازی را شفا می دهد . Healers همچنین بر هیچ ماشین محاصره ای مانند Wall Wrecker تأثیر نمی گذارد .
توجه داشته باشید که Healers قهرمانان را با نرخ کمتری متفاوت از واحد های دیگر شفا می‌دهند . هنگام استفاده از Healers با قهرمانان خود این را در نظر داشته باشید.
شفادهنده ها اصلا نمی توانند حمله کنند . آن ها کاملاً قادر به دفاع از خود نیستند و ساختمان های دشمن یا نیرو هایی را که به آنه ا حمله می کنند نادیده می گیرند . اگر هدفی برای بهبودی نداشته باشند ، حتی اگر آسیب ببینند ، به سادگی ثابت می مانند .

 

clasheh2

Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

هنگامی که به عنوان یک سرباز Clan Castle دفاع می کند ، او نیروهای زخمی Clan Castle، Heroes و Skeletons را از Skeleton Trap شفا می دهد.
بر خلاف همه سربازان دیگر ، Healer ها بر حسب شفا در ثانیه ( به اختصار HPS ؛ در بازی به عنوان ” Heal” گفته می شود )، به جای آسیب در ثانیه اندازه گیری می شوند .
هر شفا دهنده اضافی که بعد از چهارمین واحد مشابه را تحت تأثیر قرار می دهد تأثیر کمتری در بهبود واحد خواهد داشت. فقط تا هفت شفادهنده می توانند در یک زمان روی یک واحد اثر بگذارند .
استراتژی های Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

استراتژی های تهاجمی :
اگر یک Healer در محدوده دفاع هوایی باشد ، مدت زیادی دوام نمی آورد، بنابراین مطمئن شوید که قبل از فرستادن Healer خود ، دفاع هوایی را نابود کرده یا در غیر این صورت آنها را اشغال کرده اید. یک استراتژی برای خلاص شدن از شر آنها این است که یک مهاجم غیرمستقیم مانند Bowler، Electro Dragon، Super Wizard یا Super Archer را بفرستید تا دفاع هوایی را قبل از اینکه مورد استفاده قرار گیرد، اسنایپ کند . باقیمانده دفاع هوایی ممکن است مشکل ساز باشد ، بنابراین حتما از چند سرباز یا طلسم دیگر برای خارج کردن آن استفاده کنید .
یک جایگزین برای از بین بردن دفاع هوایی ، انجام یک پیاده روی قهرمان با یک قهرمان در محدوده ، برد کافی برای نفی دفاع هوایی خواهد داشت.
اگر در هر نقطه ای از نبرد ، تمام نیرو های غیر هیلر شما کشته شوند و دیگر نیرو های غیر هیلر یا طلسم های رعد و برق/زمین لرزه برای استقرار نداشته باشید ، نبرد پایان خواهد یافت ، حتی اگر هیلر هایی مستقر داشته باشید که هنوز زنده هستند یا جادوهای غیر رعد و برق/زلزله که هنوز در حال اجرا هستند .

clasheh 3 2

Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

شما می توانید یک شفا دهنده را با طلسم شفا شفا دهید :
از به روز رسانی دسامبر 2015، اثر انباشتن چندین Healer برای بهبود یک هدف کاهش یافته است. اثر انباشتگی پس از 4 هیلر شروع به کاهش می کند و پس از 6 هیلر به شدت کاهش می یابد به همین دلیل ، استفاده از تعداد زیادی از Healer ها روی یک هدف توصیه نمی شود زیرا اگر آن ها روی یک هدف جمع شوند ، مانند Archer Queen ، بازده شفا کاهش می یابد .
یک Healer می‌تواند تله ‌های هوایی ، از جمله Searching Air Mine را راه‌اندازی کند ، بنابراین هنگام استقرار آن ها مراقب باشید . استفاده از بالون ها از شر هر گونه SAM در کمین مکان تخم ریزی دلخواه شما خلاص می شود. در حالی که بمب هوایی معمولاً برای کشتن یک شفا دهنده کافی نخواهد بود، معدن هوای جستجوگر تقریباً برای تمام سطوح هیلر کشنده خواهد بود. تله‌های اسکلت که روی حالت هوا تنظیم شده‌اند، می‌توانند در صورتی که نیروهای دیگری که می‌توانند هوا را هدف قرار دهند در این نزدیکی نباشند ، شفا دهنده را از بین ببرند .

clasheh 4 2

Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

علیرغم کاهش نرخ شفا در Heroes، Healer به طور عمومی با آنها جفت می شود تا بقای خود را افزایش دهند، در استراتژی هایی که به عنوان Hero Walks شناخته می شوند. رایج ترین Hero Walk، Queen Walk است که شامل قیف کردن آرچر کوئین شما می شود و سپس با کمک Wall Breakers به پایگاه می آید تا دفاع حیاتی و پوشش حملاتی مانند Miner Hog Hybrid ، Yeti Smash ، BoWitch و غیره را از بین ببرد . به دلیل خروجی آسیب بالای آرچر کوئین کار می کند .
Healer شفادهنده در کلش اف کلنز
دومین پیاده‌روی قهرمان ، Warden Walk است ، جایی که شفا دهنده‌ ها به جای ملکه از نگهبان بزرگ حمایت می‌کنند . به دلیل طولانی‌تر بودن برد Warden، او می‌تواند از تعداد کمی از دفاع‌ ها ( به عنوان مثال برج‌ های جادوگر و برج‌ های بمب ) فراتر رود و بنابراین او و هیلر ها به طور کلی با آتش کمتری مواجه خواهند شد . این می تواند برای موقعیت های خاصی مفید باشد ، مانند رویارویی با یک برج دوزخ چند هدفه (هنگام حمله به دوزخ ، ملکه شفا دهنده ها را به محدوده جهنم می آورد، در حالی که سرپرست این کار را نمی کند)، و همچنین می تواند به صورت پشت سر هم با یک اینفرنو انجام شود . ملکه واک معمولی با این حال ، به دلیل DPS بسیار پایین‌تر Warden ، آن را فقط در تاون هال 12 یا بالاتر و زمانی که Warden حداقل تقریباً بیشینه کرده باشد ، امکان‌پذیر است ( سطح 35 یا بالاتر حداقل در نظر گرفته می‌شود ) .

 

clasheh 5 2

Healer شفادهنده در کلش اف کلنز

سومین Hero Walk Champion Walk است که به دلیل اینکه خیلی راحت از بین می رود از محبوبیت بسیار کمتری برخوردار است .
چهارمین Hero Walk پیاده روی کینگ است که معمولاً در تاون هال 7-8 استفاده می شود ، زیرا به دلیل اینکه پادشاه بربر تنها قهرمان است . از آنجایی که پادشاه یک مهاجم نزدیک است ، اغلب در سطوح بالاتر تاون هال از آنها استفاده نمی شود، زیرا او نمی تواند به خوبی Healers را پوشش دهد . Healer شفادهنده در کلش اف کلنز
اگر از هر شکلی از Hero Walk استفاده می کنید ، ابتدا بالن ها را برای آزمایش در نظر بگیرید .

 

خرید اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی کلش آف کلنز

تخمین قیمت کلش آف کلنز