ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

 

 

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1
توپ

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1 :پایه ، تک هدف ، قدرت شلیک فقط زمینی . آسیب تک هدف بالا ، برد مناسب و سرعت شلیک . در برابر نیرو های هوایی کاملاً بی فایده است ، بنابراین ممکن است بخواهید آن ها را در نزدیکی دفاع هوایی و برج های جادوگر قرار دهید .

 

2

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

برج کماندار

قفل شده در تاون هال lvl 2 دفاع همه کاره تک هدف با برد عالی . در از بین بردن تانک ها ، مبارزه با انبوهی از نیرو ها مانند خفاش ها یا گابلین ها خوب است . از سطح 10 به بعد ، می توان آن را توسط Master Builder آماده کرد ، به شرطی که الزامات برآورده شود .

 

3

ملات

دشمن نهایی نیرو های زمینی ، به لطف آسیب پاشش آن . فقط به نیرو های زمینی محدود می شود . این یک نقطه کور چهار کاشی در اطراف خود دارد ، به این معنی که واحدهای غوغا ( Hogs ) می توانند بدون از دست دادن یک HP آن را خارج کنند . به همین دلیل است که اگر می خواهید این ضعف را با ساختار یا تله های دفاعی دیگری بپوشانید بهتر است آن ها را در نزدیکی مرکز پایه قرار دهید تا از برد آن استفاده شود ، ترجیحاً در یک مثلث ، به طوری که چندین خمپاره بتوانند به همان منطقه برخورد کنند . در سطوح بالاتر ، Mortar ها کمتر مرتبط هستند ، به همین دلیل است که اکثر بازیکنان TH12 آن ها را خارج از پایه قرار می دهند . همچنین نیرو های هوایی و دفاعی را برای مدتی طولانی از پایگاه دور نگه می دارد .

 

4

پدافند هوایی

در TH3 آنلاک شده است . با DPS بالا و تنها فوکوس هوایی ، اما در برابر واحد های زمینی کاملاً بی فایده بوده و بهترین ضد حملات هوایی است . به شدت از Hog Riders رنج می برد . به همین دلیل است که در حالت دفاعی ، می‌خواهید از آن‌ ها در برابر حملات زمینی ، ترجیحاً با برج‌ های جادوگر، توپ‌ ها و تله‌ ها محافظت کنید . همچنین قرار دادن دفاع هوایی در برد یک خمپاره ممکن است راه حل مناسبی باشد . بسیاری از استراتژی ‌های تهاجمی حول واحد های هوایی می‌چرخند ( مخصوصاً بالن ، اژدها ، و کویین واک هیلر) ، که دفاع هوایی را ارزشمند می‌کند . به طور تهاجمی می‌توانید افرادی را که با سگ‌های گدازه و اژدها مشغول هستند ، در حالی که بالون ‌ها پایگاه را از بین می‌برند ، نگه دارید . یا از Hogs and Spells – Lightning and Earthquake استفاده کنید .

 

5

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

برج جادوگر

برج جادوگر در TH5 باز شد . به دلیل تطبیق پذیری یکی از بهترین ساختمان های دفاعی محسوب می شود . می تواند هم به نیرو های زمینی و هم به نیرو های هوایی حمله کند . همچنین دارای آسیب اسپلش است که گروهی از خفاش ها و گابلین ها را در چند عکس از بین می برد . نقطه ضعف آن برد است.

در حالت تدافعی، بیشتر اوقات از آنها برای محافظت از منابع استفاده خواهید کرد، زیرا این دفاع عالی در برابر ارزان‌ترین و محبوب‌ترین لایه‌های کشاورزی – BARC و Goblin Knife است. نزدیک نگه داشتن آن به دفاع هوایی یک تاکتیک عالی است. توهین آمیز شما می خواهید در مورد نزدیک شدن به برج جادوگر هوشمند باشید. غلبه بر آن به دلیل آسیب پاشش سخت است، اما می توانید با Golem یا Giant حواسش را پرت کنید و به سرعت با Archers یا Wizards خاموش کنید. هنگام حمله، سعی کنید نیروهای خود را گسترش دهید و همه آنها را به یکباره مستقر نکنید زیرا در نهایت آنها در عرض چند تیر گروه می شوند و می میرند.

 

6

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

رفتگر هوا

این دفاع تاکتیکی کاربردی و کاربردی است که در TH6 باز شده است.
این به معنای واقعی کلمه واحدهای هوایی دشمن را منفجر می کند و به سایر دفاع ها زمان می دهد تا مهاجمان را سرنگون کنند.
بزرگترین نقطه ضعف آن هدف گذاری است. می توان آن را فقط برای دمیدن در یک مخروط چرخاند، بنابراین نزدیک شدن به آن از پشت آن را کاملا آسیب پذیر می کند. همچنین به واحدهای زمینی آسیبی نمی رساند. قرار دادن آن در نزدیکی دفاع هوایی می تواند آنها را به یک هدف آسان برای Hog Riders تبدیل کند که روستای شما را تقریباً در برابر واحدهای هوایی بی دفاع می کند.
در حالت دفاعی می توانید سعی کنید آن را به گونه ای بچرخانید که دشمنان را به سمت بمب های هوایی هل دهد. Sweeper می تواند خود را در برابر ازدحام نگه دارد .

 

7

تسلا پنهان

در TH7 آنلاک شده است. بخشی از ساختار دفاعی، تا حدی یک تله. مکان آن زمانی مشخص می شود که نیروهای دشمن به اندازه کافی نزدیک شوند یا 51 درصد از روستا ویران شود. این یک هدف واحد، هم زمینی و هم هوایی، دفاع الکتریکی است. مکان آن در حین ارتقا مشخص شده است. شاید بخواهید آن را در نظر بگیرید. علاوه بر این، تسلا منطقه ممنوعه تخم ریزی را گسترش نمی دهد.

 

8

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

برج بمب

در TH8 آنلاک است . عملکردی مشابه برج جادوگر دارد که آسیب پاشش زمین را وارد می کند ، اما نمی تواند واحدهای هوایی را هدف قرار دهد . همچنین مانند بالون به هنگام تخریب آسیب وارد می کند . این بهترین مکان در نزدیکی خمپاره یا دفاع هوایی است زیرا این سه از یکدیگر تمجید می کنند . در برابر Hog Riders، به خصوص همراه با بمب های زمینی ، عالی عمل می کند .
از نظر تهاجمی بهتر است از نقاط ضعف آن با یگان های هوایی سوء استفاده کنید . همچنین ، منحرف کردن آن با یک دستگاه HP بالا یک استراتژی خوب است .

 

9

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

برج جهنمی

قفل آن در سطح تاون هال 10 باز شده است . فواره های گدازه را به سمت واحدهای زمینی و هوایی پرتاب می کند. قابل تنظیم است :
– تک هدف – آسیب های عظیمی را وارد می کند که به مرور زمان افزایش می یابد ،
– چند هدف – به همان میزان به پنج هدف آسیب وارد می کند.

 

10

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

توپخانه عقاب

این جایی است که معمولاً در مورد نبردهای TH11 و TH12 تصمیم گیری می شود . اگر مهاجم موفق شود نیروهای خود را به توپخانه عقاب هدایت کند ، او طلایی است ، در غیر این صورت ، می تواند تمام مسیر را طی کند .

 

11

ساختمان های دفاعی در کلش اف کلنز بخش 1

گیگا تسلا

به محض اینکه ارتقای سطح 12 تاون هال تمام شد، قفل آن باز می شود ، زیرا مستقیماً در آن قرار دارد .
گیگا تسلا دارای DPS بالایی است که قادر به ضربه زدن به چندین واحد است . زمانی پدیدار می شود که 51 درصد از روستا ویران می شود یا زمانی که تاون هال مورد حمله قرار می گیرد . این بسیار مهم است زیرا بدون راه اندازی آن ، تاون هال به عنوان یک ساختمان دفاعی در نظر گرفته نمی شود ، بنابراین توسط بالون ها یا هاگ سواران در اولویت قرار نمی گیرد . هنگامی که پس از تخریب تاون هال به سطح 5 ارتقا پیدا کرد، بمبی مشابه بمب برج باقی می ماند.

صفحه نخست