نیرو های کلش رویال بخش 1

 

مقدمه :
سربازان کارت هایی هستند که می توان آن ها را در میدان جنگ قرار داد . وقتی نیرو ها در میدان قرار می گیرند تا زمانی که شکست نخورند دائمی هستند و با سرعت های مختلف ( بسیار آهسته ، آهسته ، متوسط ، سریع و بسیار سریع ) به سمت برج های کرون مقابل حرکت می کنند . نیرو ها دارای محدوده دید هستند که در آن نزدیکترین دشمن به خود را هدف قرار می دهند. برد حمله آن‌ها می‌تواند بین Melee و Ranged متفاوت باشد ، و نیرو های Melee در محدوده ‌های مختلف ( کوتاه ، متوسط و بلند ) طبقه‌بندی می ‌شوند . نیرو ها می توانند زمینی یا هوایی باشند که دومی می تواند بر فراز ساختمان ها یا رودخانه پرواز کند و برخی از نیرو ها می توانند هم نیرو های زمینی و هم نیرو های هوایی را هدف قرار دهند . برخی از سربازان نمی توانند توسط نیرو های دیگر منحرف شوند ، به این معنی که ساختمان ها باید حواس آن ها را پرت کنند . برخی از سربازان می‌توانند از کارت‌ های غیر نظامی دیگر مانند Goblins و Skeletons که به ترتیب از Goblin Barrel و Tombstone تولید می‌شوند ، تولید کنند .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1
لیست نیرو های کلش رویال بخش 1

مینیون ها
MinionsCard
سه نیروی هوایی نزدیک به غوغا تک هدفی با آسیب متوسط . بدون زره اما با هدف قرار دادن زمین و هوا می توانند یک کارت پشتیبانی با آسیب زیاد یا یک دفاع سریع در برابر توپ های شیشه ای با هزینه 3 اکسیر باشند . کمی در برابر پاشش آسیب پذیر است ، اما این کار را انجام می دهد .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

کمانداران
کارت آرچرز
دو سرباز تک هدف کم آسیب و در عین حال برد متوسط . آن ها که هم زمین و هم هوا را هدف قرار می دهند و زره پوش سبکی دارند ، نیرو های پشتیبانی ارزان قیمت با دفاعی سریع در برابر فشار های کوچک هستند در حالی که فقط 3 اکسیر هزینه دارند .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

شوالیه
نایت کارت
یک سرباز غوغا تک هدف با آسیب متوسط . علیرغم اینکه فقط زمین را هدف قرار می‌دهد ، این کارت پرکاربرد می‌تواند به عنوان یک مینی تانک عالی و یک دفاع منصفانه در برابر نیرو های کوچک با نقاط ضربه متوسط و بالا و خروجی آسیب مناسب عمل کند . همه فقط برای 3 اکسیر ; اگر از کسی بپرسید آمار خوبی برای هزینه اوست !

نیزه گابلین
کارت SpearGoblins
سه سرباز با برد تک هدف بسیار سریع و کم آسیب . بدون زره و هدف قرار دادن زمین و هوا، در برابر فشار های کوچک زمینی / هوایی تک هدف مانند Minions عالی هستند و واحد های پشتیبانی ارزان قیمتی هستند که فقط 2 اکسیر قیمت دارند .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

گابلین ها
کارت گابلینز
چهار سرباز بسیار سریع ، آسیب متوسط ، سرباز غوغا تک هدف . بدون زره و تنها زمین هدف قرار می‌گیرند ، اما با این وجود یک دفاع عالی در برابر توپ‌ های شیشه‌ای مانند Mini P.E.K.K.A هستند و با یک تانک یا مینی تانک نمی ‌توان آن ها را نادیده گرفت . همه فقط برای 2 اکسیر !

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

بمب افکن
BomberCard
یک اسپلش تروپ 2 اکسیر با آسیب بالا و برد متوسط . بمب افکن در حالی که شکننده است و تنها زمین را هدف قرار می دهد ، در برابر ازدحام های متوسط تا بزرگ مناسب است و می تواند به نسبت قیمت خود آسیب زیادی را پشت تانک وارد کند .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

بربر ها
کارت بربر ها
پنج سرباز غوغا تک هدف با آمار کاملاً متوسط . علیرغم اینکه تنها زمین را هدف قرار می دهند ، آن ها یک نیروی جمعی قدرتمند هستند و می توانند به سرعت با انواع مختلفی از تهدیدات برای 5 Elixir مقابله کنند ، اما آن ها را از کارت های اسپلش قدرتمند دور نگه دارید .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

الکترو روح
ElectroSpiritCard
با تکمیل کوارتت ارواح 1 اکسیر ، دارای همان هزینه ، امتیازات و سرعت حرکت است و در عین حال سبیل قاتل را نیز به میز می آورد . اگرچه آسیب و مدت زمان گیج شدن آن با Ice Spirit مطابقت ندارد ، حمله آن به 9 واحد در چهار کاشی از یکدیگر زنجیر می‌شود و اثرات واقعاً تکان‌ دهنده‌ای را ممکن می‌سازد که می‌تواند در سراسر عرصه ، حتی در تمام طول مسیر گسترش یابد .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

اژدهای اسکلت
Skeleton DragonsCard
این پسر عموهای کوچک‌تر و اسکلتی بیبی اژدها به همان سرعت حرکت می‌کنند در حالی که تقریباً دو برابر مشت می‌کنند ! با این حال ، به نظر می‌رسد که استخوان‌ های آن‌ ها کمی شکننده باشند ، زیرا سلامتی بسیار کمتری دارند و آروغ ‌هایشان به اندازه‌ای وسیع نیست . هزینه 4 اکسیر آن ها نیز تغییر نکرده است ، به این معنی که بیشتر کاربرد آن ها به مدت زمانی که می توانند از پراکندگی استخوان های خود جلوگیری کنند ، برمی گردد . اما دو مورد از آن ها وجود دارد ، بنابراین آن ها می توانند در هر دو خط به طور همزمان به دفاع کمک کنند .

 

 

روح آتش
FireSpiritCardنیرو های کلش رویال بخش 1
یک گروه اسپلش بسیار سریع و تقریباً غوغا که یک مشت گرم شعله ور فقط برای 1 اکسیر جمع می کند ! این یک دفاع عالی در برابر ازدحام های فشرده و توپ های شیشه ای است و لایه دوم حمله را حتی به کوچکترین فشارها اضافه می کند. با این حال، به دلیل نقاط ضربه کم آن به راحتی می توان آن را از بین برد، بنابراین دائماً به دنبال فرصت هایی برای نفوذ آن به نیروهای دشمن ، ترجیحاً نیرو های غوغا ، باشید .

خفاش ها
BatsCard
پنج واحد غوغا تک هدف که با وجود آمار بسیار ضعیف ، ارزش دفاعی و تهاجمی خوبی ارائه می دهند . یگان های شکننده اما سریع پرواز ، خفاش ها می توانند به واحدهای زمینی و هوایی حمله کنند و به راحتی می توانند با مینی تانک های انفرادی مقابله کنند. خفاش ها تنها با 2 اکسیر می توانند عرشه شما را تقویت و ارزان کنند.

 

 

سربازان سلطنتینیرو های کلش رویال بخش 1
RoyalRecruitsCard
شش تن از نیروهای زمینی نسبتاً سخت در یک آرایش افقی در سراسر عرصه پخش شده اند. با افزودن یک سپر برای جذب حملات ویرانگر، آنها می توانند حواس بیشتر دشمنان را منحرف کرده و دفع کنند و به عنوان یک سپر توانا برای واحدهای دیگر در هر دو خط عمل کنند، اگرچه این برای یک 7 اکسیر سنگین است، بنابراین از آنها عاقلانه استفاده کنید.
نیرو های کلش رویال بخش 1

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

غول سلطنتی
رویال GiantCard
یک جانور بدنام و درشت یک مرد . هزینه 6 اکسیر برای آسیب بزرگ تک هدف به ساختمان ها . گلوله های توپ قدرتمند او از نظر سلامتی با برد نسبتاً خوب ، هر ساختمانی را که تصمیم به شلیک می کند شخم می زنند . او در برابر فروشندگان خسارت زیاد آسیب پذیر است ، اما اهمیتی نمی دهد . به هر حال او هنوز هم چند اسمک خواهد داشت .

روح یخ
IceSpiritCard
این گلوله برفی سریع ، 1 اکسیر به دلیل فریز کردن ، قابلیت‌ های دفاعی و تهاجمی بسیار خوبی دارد ، که می‌تواند توانایی ‌های کانال ‌شده را بازنشانی کند، دشمنان را مجبور به هدف‌گیری مجدد یا حتی به عنوان پشتیبانی قوی در یک فشار ، منجمد کند. هزینه ارزان آن همچنین باعث می‌شود که به سرعت در عرشه بازیکن حرکت کنید، و سلامت کافی برای زنده ماندن از یک حمله از اکثر واحدها را در حین استقرار دارد و به آن اجازه می‌دهد تا روی آنها پرش کند.

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

بشکه اسکلت
SkeletonBarrelCard
یک بشکه 3 اکسیر مملو از استخوان که در هوا به دنبال برج و دردسر می چرخد. کمی در سمت شکننده است، اما به سرعت در عرصه اوج می گیرد. هنگامی که با ساختمان تماس پیدا می کند، یا زمانی که بالون های بشکه ای بیرون می زند، منفجر می شود و هفت اسکلت شمشیر تابدار آماده برای مهمانی می ریزد!

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

گابلین باند
کارت GoblinGang
شش گابلین سریع اما ضعیف برای 3 اکسیر. سه نفر دارای چاقو برای نبردهای غوغاهای زمینی قدرتمند هستند که در جلو مستقر شده اند، و سه نفر دارای نیزه برای حملات دور در زمین و هوا در عقب هستند. آنها با هم می توانند تعداد زیادی واحد را پاک کنند، اما هنگام استفاده از این بسته ارزشی Goblin مراقب کارت های اسپلش باشید!

بربرهای نخبه
EliteBarbarians Card
یک جفت Barbarians ارتقا یافته برای 6 Elixir که به دلیل سرعت ترکیبی و قدرت غوغا بدنام هستند . آن ها با هم می‌توانند تانک‌ها را خراب کنند ، توپ‌ های شیشه ‌ای را تبخیر کنند و واحد های هدف‌گیری ساختمان‌ ها را خرد کنند ، اگرچه به راحتی حواسشان پرت می‌شود و به‌ویژه در برابر گروه ‌های بزرگ ضعیف هستند .

 

 

مینیون هوردنیرو های کلش رویال بخش 1
minion horde card
مینیون ها را تنها با 5 اکسیر دو برابر کنید ! این کارت دارای DPS فوق‌العاده بالایی است که به آن اجازه می‌دهد تانک‌ ها و فشار ها را در یک چشم به هم زدن شکست دهد . اما در استفاده از آن ها احتیاط کنید ، در غیر این صورت ممکن است همه چیز را در یک چشم به هم زدن از دست بدهید .

 

نیرو های کلش رویال بخش 1

فشفشه
Firecracker Card
این کماندار سابق به سرکشی تبدیل شده است و آتش بازی را به ارمغان می آورد تا در عرصه ویران شود. در حالی که برای 3 Elixir ضعیف است، با هر حمله خود را عقب می اندازد و رسیدن به او را برای نیروهای دشمن سخت تر می کند . هر زمان که موشک او به هدفی برخورد کند ، به جرقه های کوچکتری تقسیم می شود که به نیرو ها یا ساختمان های پشت آن آسیب می رساند .

 

خرید اکانت کلش رویال

تخمین قیمت اکانت کلش رویال 

ثبت رایگان اکانت کلش رویال 

صفحه نخست