کمان ایکس بهترین ساختمان دفاعی مپ شب

مقدمه :
کمان ایکس یک دفاع تک هدف و شلیک سریع است که در سطح 9 تاون هال باز می شود . کمان ایکس باید بارگذاری شود تا کار کند . بارگذاری رایگان است و پس از ورود به بازی به صورت خودکار انجام می شود، اما اگر به اندازه کافی بدون بارگیری مجدد شلیک کند ، در نهایت مهمات تمام می شود و شلیک نمی شود . 3 دقیقه و 12 ثانیه طول می کشد تا یک X-Bow تمام مهمات خود را تخلیه کند و می توان آن را در دو حالت پیکربندی کرد – حالت زمینی ، که می تواند نیرو های زمینی را در برد 14 کاشی هدف قرار دهد ، یا حالت هوایی و زمینی ، که می تواند واحد های زمینی و هوایی را در برد کاهش یافته 11.5 کاشی هدف قرار دهد .

 

0

کمان ایکس

استراتژی ها :
استراتژی دفاعی :
یک X-Bow با موقعیت مناسب و بارگذاری شده بر حملات تسلط پیدا می کند ، اما برای مؤثرترین کار نباید به عنوان دفاع در خط مقدم استفاده شود . با دومین برد طولانی ‌ترین دفاع از هر دفاعی که آسیب وارد می‌کند ، بهتر است در پشت سایر دفاع‌ها ، معمولاً در مرکز یک پایگاه قرار گیرد .
مطمئن شوید که X-Bow خود را هر از گاهی با ورود به بازی بارگذاری کنید . یک X-Bow بدون بار نه تنها هدر دادن فضا است ، بلکه نشانگر خوبی است که پایگاه شما ممکن است نادیده گرفته شود و دیگران را تشویق به حمله به شما می کند .
اگرچه X-Bow به سرعت شلیک می کند ، اما هر شلیک فقط مقدار نسبتاً کمی آسیب وارد می کند ، اما در هر ثانیه آسیب بالایی دارد . با دفاع قدرتمند (مانند مورتار یا برج جادوگر ) از آن پشتیبانی کنید تا بتواند به سرعت دشمنان شما را از بین ببرد .
تسلط حملات بالون و مینیون در تاون هال 9 و اطراف آن در جنگ های قبیله ای و حملات منظم ، دلیل محکمی برای نگه داشتن X-Bows در هوا و زمین در پایگاه های کشاورزی و جنگ است. در سطوح بالاتر ، اگر دفاع هوایی اضافی در برابر حملات هوایی مانند Lavaloon ، Electro Dragons یا حملات مبتنی بر خفاش مورد نیاز است ، یا اگر دفاع هوایی در حال ارتقا و در دسترس نبودن باشد ، همچنان مفید است که آن را روی Air and Ground تنظیم کنید .

 

1

کمان ایکس

استراتژی تهاجمی :
X-Bow اساساً هیچ نقطه ضعفی ندارد ( اما در ازدحام کردن کاملاً ضعیف است ) مگر اینکه روی حالت فقط زمین تنظیم شده باشد که از طریق زاویه آن قابل تشخیص است . اگر افقی روی زمین باشد ، فقط می تواند نیروهای زمینی را هدف قرار دهد . اگر به سمت بالا کج شود، می تواند به واحدهای هوایی نیز حمله کند .
X-Bow به دلیل برد زیادش می تواند برای مدت طولانی روی یک دستگاه قفل شود . این به این معنی است که قرار دادن X-Bow در نزدیکی مرکز می تواند به آن اجازه دهد تا نیرو هایی را که در نواحی بیرونی پایگاه شما قرار دارند ، تیراندازی کند . همچنین هنگامی که روی حالت هوا و زمین تنظیم می شود ، اثر Healer را خنثی می کند . X-Bow همچنین با کمک ساختمان های دیگر با Queen Walk مقابله می کن د، یک استراتژی محبوب متشکل از آرچر ملکه و شفا دهنده ها .
برای حمله به X-Bow ، مانند یک توپ با برد بلندتر یا برج کماندار رفتار کنید ، اما فراموش نکنید که بسیاری از واحد ها را می توان خیلی سریع با این دفاع از بین برد . حواس آن را با نیروهایی مانند غول ها ، گولم ها یا P.E.K.K.A منحرف کنید و با گروه بزرگی از مهاجمان مانند کمانداران یا بربر ها آن را نابود کنید .
بازیکنان مهاجم می توانند ببینند که X-Bow مدافع بارگذاری شده است یا خیر . در حال حاضر ، هیچ راهی برای تشخیص دقیق مقدار اکسیر X-Bow وجود ندارد ، اما یک بازیکن می تواند به صورت بصری تشخیص دهد که چه زمانی خالی است . هنگامی که بارگیری می شود ، جعبه کوچکی را مشاهده می کنید که حاوی پیچ و مهره های کوچک اکسیر به نظر می رسد . یک X-Bow بارگیری نشده فاقد جعبه خواهد بود و بند کمان نیز وجود نخواهد داشت .

 

2

 

بازیکنان مهاجم همچنین می‌توانند ببینند که X-Bow روی زمین و هوا تنظیم شده است یا نه . از X-Bows فقط در زمین استفاده کنید و واحدهای هوایی را بفرستید تا ابتدا آن را نابود کنید .
X-Bow که خالی باشد کاملا بی فایده است و شلیک نمی کند. هنوز هم باید نابود شود تا 100% تخریب شود، و نیروهایی که ترجیحاً به دفاع‌ها حمله می‌کنند (مثلاً غول‌ها و بالون‌ها) همچنان یک X-Bow تخلیه‌شده را هدف قرار می‌دهند اگر به آنها نزدیک‌تر از یک دفاع فعال باشد.

کمان ایکس

تفاوت های ارتقا کمان ایکس در تمام سطوح :
X-Bows در تمام سطوح به جز سطح 8 دچار تغییرات بصری قابل توجهی می شود. پرتابه ها نیز به طور قابل توجهی تغییر می کنند.
X-Bow که در ابتدا ساخته شد ، از یک سازه کمان کراس مانند بزرگ تشکیل شده است که بر روی پایه ای ساخته شده از چوب رنگ روشن با محور سنگی و یک لبه چرخ دنده ای شکل مشکی بر روی آن پرچ شده است . در گوشه های پی سنگ دارای سنگ سیاه کوچک است .

 

3

کمان ایکس

در سطح 2 ، پایه X-Bow با چوب معمولی جایگزین شده است، چرخ دنده طلاکاری شده است. پی سنگ سیاه می شود و سنبله طلایی جایگزین سنگ سیاه در گوشه ها می شود .
در سطح 3 ، پایه X-Bow با چوب مشکی رنگ شده جایگزین شده است ، اکسل اکنون طلاکاری شده است، چرخ دنده یک بار دیگر سیاه است اما همچنان پرچ های طلایی دارد . فونداسیون سنگی سایه کمی عمیق‌تر از مشکی دارد و خوشه ‌های مشکی بزرگتر و تیزتر جایگزین سنبله طلایی می‌شوند .
در سطح 4، پایه X-Bow تبدیل به یک چرخ قرمز با یک محور طلایی ، یک لبه هشت ضلعی طلایی با p طلا می شود .
در هر زاویه دنده جایگزین می شود . شالوده سنگی اکنون از سنگ های خاکستری خشن ساخته شده است ، نوک خوشه ها به رنگ قرمز روشن تر از پایه آن می درخشد ، گویی قرمز داغ است .
در سطح 5 ، فشنگ مهمات در پشت از چوبی به طلایی تبدیل می شود ، بشکه اکنون با یک رایزر ( در اطراف ” پوزه ” یک کمان پولادی که اندام های کمان را محکم می کند ) با سنبله طلایی کوچکی که در طرفین دو طرف قرار دارد و نوک آن می آید . بشکه طلایی است چرخ پایه X-Bow خاکستری می شود، لبه طلایی بزرگتر می شود که روکش طلایی آن در کناره ها اکنون به زمین می رود، سطح داخلی آن قرمز می شود. فونداسیون اکنون با یک پوشش قرمز پوشانده شده است که با یک نوار فلزی در اطراف آن کامل شده است ، میخ های کوچک بیشتری در لبه های فونداسیون وجود دارد که یکی از آن ها برجسته تر می شود ، درخشش از پایه میخ ها می آید .

 

4

کمان ایکس

کمان ایکس در سطح 6 ، کمان اکنون از فلز ساخته شده است ، انتهای کمان با فلز پوشانده شده است ، جلوی رایزر با طلا پوشانده شده است ، و میخ ها با رکاب فولادی جایگزین شده اند . پایه X-Bow اکنون بیشتر صورتی است و مرکز چرخ آن طلاکاری شده است . فونداسیون کاملاً از فلز ساخته شده است ، میخ ها با قطعه گوشه فلزی با یک پیچ پنج ضلعی در وسط جایگزین شده اند .
در سطح 7، انتهای کمان نازک‌تر است اما با نوار برنجی پوشانده شده است ، رایزر اکنون از فلز سبز تیره ساخته شده است ، قسمت جلویی رایزر بزرگ‌تر است ، رکاب اکنون یک سنبله فلزی سبز تیره است . چرخ پایه X-Bow با چوب فیروزه ای عمیق تا لبه جایگزین شده است ، مرکز چرخ از فلز بنفش ساخته شده است و روکش های طلا در بالای سکوی فلزی کمی بلندتر است . قسمت بالایی فونداسیون از یک فلز بنفش تیره ساخته شده است و قسمت پایین سبز تیره است ، قطعات گوشه اکنون کمی بزرگتر هستند ، با رویه های فلزی آبی یخی ، پایه فلزی خاکستری تیره و دو میخ فلزی سبز تیره روی پایه برای هر کدام .

 

5

کمان ایکس

کمان ایکس در سطح 8 ، روکش طلای پایه X-Bow که به داخل زمین می رود اکنون مرحله دوم را به دست می آورد . هر گوشه و میخ های آن کمی بزرگتر هستند و در کناره ها یک صفحه کوچک بنفش وجود دارد که خود یک صفحه سبز تیره حتی کوچکتر دارد که هر دو به بالا و پایین فونداسیون متصل می شود .
در سطح 9 ، انتهای کمان اکنون با یک نوار فلزی سبز پوشیده شده است و رایزر اکنون از فلز سبز رنگ ساخته شده است . چرخ پایه X-Bow سبز می شود ، مرکز چرخ و محور به خاکستری تبدیل می شود ، مرحله دوم آبکاری طلا تبدیل به یک پیچ طلایی می شود و قطعات گوشه دوباره بزرگتر شده و با سنگ سیاه جایگزین شده است . روکش های طلای رویی از بین رفته و با روکش فلزی چروکیده که اکنون سبز شده و با لبه طلایی احاطه شده است جایگزین شده است ، میخ های روی آن با دو شیار طلایی در هر گوشه جایگزین شده اند، صفحه بنفش کناری برداشته شده و محل سبز رنگ است .
در سطح 10 ، انتهای کمان کمی پهن تر است و با نوار نقره ای پوشانده شده است ، رایزر اکنون از فلز بنفش ساخته شده است و سنبله در نوک با یک منشور مثلثی نقره ای که در پایه توخالی است جایگزین شده است .
چرخ پایه X-Bow به بنفش تبدیل می شود ، مرکز چرخ بنفش می شود و اکسل یک بار دیگر طلایی می شود ، مرحله دوم آبکاری طلا دوباره جای پیچ طلایی را می گیرد و قطعات گوشه کمی کوچک می شوند ، رویه فلزی اکنون بنفش است و بیشتر قسمت گوشه را می پوشاند اما دیگر توسط لبه طلایی احاطه نمی شود ، شیار های طلایی برداشته می شوند و صفحه متوسط کناری با استفاده از نقره به عقب اضافه می شود و صفحه کوچک بزرگتر و قرمز است که هر دو به بالا و پایین متصل می شوند .

 

6

کمان ایکس

کمان ایکس : شلیک های پیکان از X-Bow در تمام سطوح تغییر می کند ( به جز سطح 4- 7 ) .
در سطح 1 ، فلش ها صورتی هستند .
در سطح 2 ، فلش ها زرد می شوند .
در سطح 3، فلش ها بنفش تیره می شوند .
در سطح 4 تا 7 ، X-Bow تیرهای شعله ور پرتاب می کند .
در سطح 8 ، فلش ها یخ زده و فیروزه ای می درخشند .
در سطح 9 ، فلش ها سبز زمردی می شوند و کمی زرد می درخشند .
در سطح 10 ، فلش ها صورتی می شوند و کمی زرد می درخشند .

 

 

خرید اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی فروش اکانت کلش آف کلنز

ثبت آگهی کلن کلش آف کلنز

خرید و فروش بازی های آنلاین